Papírové šachy - černí

Papírové šachy - černí
obrázek k aktivitě Papírové šachy - černí
Organizátor:
Martin „Šedý“ Honek
Čas konání:
neděle 10:00–12:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 60 Kč. 60 Kč / 48 Kč

Komu připadá tato starobylá desková hra příliš statická, ale otevřená bitva zase příliš neorganizovaná, pro toho jsme vybrali to nejlepší z obou světů. Hráči budou postaveni na obří šachovnici a vžijí se do rolí šachových figur. Šikovní střelci budou útočit na dálku, odvážní pěšáci budou útočit na blízko, krásné dámy budou útočit svým šarmem a bezbranní králové se budou zoufale snažit, aby se tomu všemu vyhnuli.

Vyzkoušejte si v jeden den roli pěšce i krále. Sehrejte dvě až tři cvičné partie a závěrečný zápas. Není potřeba umět ani hrát šachy (pravidla jsou jimi spíše jen inspirována), ani takticky přemýšlet (to za vás když tak zvládnou ostatní). Pro hru potřebujete jediné – přijít oblečeni tak, aby bylo jasně poznat, na které straně stojíte. (Všimněte si, že je kvůli tomu registrace rozdělena na černou a bílou.)

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia