turnaj: Carcassonne

turnaj: Carcassonne
obrázek k aktivitě turnaj: Carcassonne
Organizátor:
Karel „Shako“ Nejedlík
Organizátor:
MINDOK
Čas konání:
neděle 9:00–13:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Vydáváš se se svou družinou na cesty, do měst a klášterů, abys hledal štěstí kolem jihofrancouzského města Carcassonne, které je pověstné svým jedinečným opevněním. Vzhled krajiny je v je v tvých rukou a strategické rozmístění družiníků, ať už sedláků, lupičů, mnichů nebo rytířů, určuje cestu k úspěchu.

Carcassonne je jednoduchá desková hra pro 2-5 hráčů. Hráči vykládají jeden po druhém karty s motivem krajiny. Vznikají cesty, města, louky a kláštery, na které mohou hráči umístit své figurky a tím sbírají body. Body se započítávají jak v průběhu hry, tak na jejím konci, a proto je vítěz znám až po konečném sčítání. Pokud neznáš pravidla, stačí si hru jednou zahrát v deskoherně a můžeš jít zkusit své štěstí na turnaj.

V celém turnaji se hraje jen se základní sadou Carcassonne bez rozšíření. Přesná pravidla turnaje budou upřesněna na místě.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia