turnaj: Dominion

turnaj: Dominion
obrázek k aktivitě turnaj: Dominion
Organizátor:
Miloš „Valecek“ Čeřovský
Organizátor:
Gamecon
Čas konání:
sobota 14:00–19:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Po svých předcích jsi zdědil malé panství. Kraj je to sice nádherný, plný zeleně a řek, ale tobě to nestačí. Tvým snem je veliká prosperující říše, krásná a bohatá, se spokojenými obyvateli.

Tvoji sousedi mají naneštěstí stejné plány.

Dominion je strhující hra s jednoduchými pravidly, kterou se zvládnete bez nesnází naučit v deskoherně na GameConu. Turnaj v Dominionu se hraje se základní sadou a výběrem karet z dalších rozšíření (Pobřeží, Vzdálené kraje a Prosperita).

Turnaj v Dominionu je nejen vyhodnocen jako samostatný turnaj na GameConu, ale je také zapojen do série turnajů v rámci Dominion Tour. Máte tedy příležitost nejen vyhrát super ceny přímo na GameConu, ale také získat šanci účastnit se velkého finále v Dominionu v Praze na Deskohraní. Více informaci na Dominion Tour.

V turnaji se hraje v každém kole s jinou sadou karet, použivají se karty ze základní sady, dále z rozšíření Prosperita, Pobřeží a vzdálené kraje. Více podrobností o losování karet lze najít na webu Dominonu Tour. Přesná pravidla turnaje budou upřesněna na místě.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia