HOPE: Heroes of Postapocalyptic Earth

HOPE: Heroes of Postapocalyptic Earth
obrázek k aktivitě HOPE: Heroes of Postapocalyptic Earth
Organizátor:
Michal „devilfiend“ Suchánek
Čas konání:

Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 0 Kč. zdarma

Ve špíně a ruinách měst postapokalyptického světa se Lidé z posledních sil snaží udržet při životě. Bojují za svou rasu i o holé životy. Staví obranné základny a shromažďují všechny potřebné zásoby nutné k životu. Pod ruinami měst existují rozsáhlé chodby, metra a jiná podzemní útočiště, které obývají hrůzu nahánějící Alieni, kteří každou chvíli napadají lidské základny kvůli čerstvé potravě. Blízko měst se rozprostírají průmyslové zóny, jenž jsou rejdištěm Botů, kteří byly vyrobeni již za třetí světové války a nyní díky radiaci dokáží žít vlastním životem a plánovat likvidaci všeho živého, co jim přijde pod ruku. Ve vzdálenějším okolí měst jsou již pouze ustiny a opuštěné osady, které obývají krvelační Mutanti, kteří prahnou po krvi všech organických stvoření, kvůli kterým jsou schopni zajít až po okraje měst.

Vytvořte si armádu z jedné či více zmíněných frakcí a povstaňte proti ostatním! Postavte se odpůrcům a zneškodněte nepřátele dříve než se to povede jim! Odporná monstra, nečekané zvraty a vypjaté chvíle Vás budou provázet každou hrou. Po celou dobu se budete snažit odrážet útoky nepřátel a činit ty správné kroky pro jejich likvidaci. Zůstanou pouze ti nejlepší stratégové s největším odhodláním přežít v tomto nehostinném novém světě!

Přijďte si vyzkoušet prototyp této postapokalyptické karetní hry, který bude k dispozici v deskoherně v průběhu pátku a soboty.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia