turnaj: V hlavní UP!

turnaj: V hlavní UP!
obrázek k aktivitě turnaj: V hlavní UP!
Organizátor:
MINDOK
Čas konání:
pátek 19:00–23:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Zelený plešoun? To je přece Rákosníček. Slavík? Kája Gott. Ale rychle!

A teď z úplně jiného soudku: Co by asi tak dělal….

Už jsi po celém dnu unavený, ale nechce se ti ještě spát ani hrát nic seriózního? Máme pro tebe párty dvojboj – V hlavní roli a Time's up. Zcela neseriózní „turnaj“ ve dvou různých hrách, které se budou hrát po sobě, na střídačku nebo klidně obě dohromady, prostě podle nálady. Důležité je dobře se bavit a poznat nové spoluhráče.

Time's up!: Popisujte nebo předvádějte pantomimou různé známé osobnosti a postavy – Od Leonarda da Vinci a Alberta Einsteina, přes Jamese Bonda až po Včelku Máju..

V hlavní roli: Postavte různé známé osobnosti a postavy do hlavních rolí v řadě nepředvídatelných situací! Otočte kartu a přečtěte výzvu. Každý vyberte nejvhodnější osobnost pro hlavní roli v této výzvě. Přesvědčte ostatní, že právě vaše osobnost si zaslouží hlavní roli. Argumentujte, bojujte za to, že právě váš adept obstojí nejlépe.

Upozornění: Není určen přesný počet kol ani bodování. Cílem je hlavně se dobře pobavit, nikoliv nahrát co nejvíce bodů. I přesto ten „nejlepší“ má šanci má šanci vyhrát pěknou hru od Mindoku, tak neváhejte!

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia