Civilizace

Civilizace
obrázek k aktivitě Civilizace
Organizátor:
Tereza „Erezka“ Jezkova
Čas konání:
pátek 14:00–18:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

V hustých lesích, skalnatých horách a rozlehlých pláních se usadily staré kmeny. A z nich se zrodily nové civilizace. Lidé začali obdělávat pole, obchodovat, budovat armády, vyrábět stroje a stavět velkolepé budovy. Který ze čtyř národů dovede jejich vůdce ke svrchované nadvládě nad celým územím?

Další ze série „civilizací“ je strategická hra pro 3 – 4 hráče. Každý z hráčů ovládá jeden národ a snaží se ho postupným vylepšováním dovést k vítězství. Může budovat a vylepšovat nová města, těžit důležité suroviny, zkoumat nové technologie nebo rozvíjet kulturu. V průběhu hry začne potkávat menší civilizace, někdy mírumilovné, někdy nepřátelské. Nesmí zapomenout ani na budování armády, protože někdy jistě dojde i na vojenské střety se soupeři. Vítězství se dá dosáhnout buď rozvojem kultury a umění, vyzkoumáním technologie kosmického letu, dosažením velké ekonomické síly nebo vojensky, dobytím hlavního města protihráče.

Celá hra je v českém jazyce.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia