Eldritch Horror

Eldritch Horror
obrázek k aktivitě Eldritch Horror
Organizátor:
Michal „devilfiend“ Suchánek
Čas konání:
pátek 9:00–13:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Po celém světě povstává starověké zlo. Nyní musíte vy a vaši přátelé spojit síly a cestovat po celém světě, abyste vzájemnou spoluprací zahnali blížící se zkázu. Odporná monstra, nečekaná setkání a temná tajemství jako z vašich nejděsivějších nočních můr. Po celou dobu jste nuceni jako vyšetřovatelé odhalovat tajemství věčnosti roztroušené po celém světě. Zatlačte zpět zlo, které chce vyhladit lidskou rasu! Konec se blíží! Máte odvahu se těmto silám postavit?

Desková hra na motivy Lovecraftovských povídek ze série her Arkham Horror je svébytným kouskem a začátkem nové kapitoly v sérii těchto her. Chopte se role jednoho z vyšetřovatelů a neřešte problémy jednoho zapadlého městečka, ale cestujte po světě a spolupracujte v globálním měřítku. Jde o novou hru s nezvyklými mechanismy z populárního prostředí.

Eldritch Horror je kooperativní hra, ve které si můžete vybrat z celkem 12 postav vyšetřovatelů a pustit se rovnou do epického dobrodružství plného překvapení, děsu a nástrah.

Hra je v angličtině a obsahuje větší množství anglických textů. V případě, že angličtinu příliš neovládáte a přesto se chcete zúčastnit, tak nemusíte mít obavy. Organizátor Vám s tím pomůže.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia