Warrior Knights

Warrior Knights
obrázek k aktivitě Warrior Knights
Organizátor:
Jiří „Sasa“ Kutina
Čas konání:
sobota 19:00–0:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Král je mrtev a bez dědice trůnu. Na trůn si činí nárok šest nejmocnějších baronů. Je více než jasné, že tento spor se neobejde bez krveprolití. V sázce je mnoho a není čas na žádné kompromisy. Každý z baronů si plánuje, jak získat převahu, kde najmout zkušené žoldnéře a posílit tak svá vojska. Brzy hluk vojenských bot a rachot bitev přehluší vyjednávání na shromáždění. Pevnosti padnou, města budou zničena a na jejich troskách bude korunován nový král.

Jedná se o strategickou hru pro 2-6 hráčů odehrávající se ve fiktivním středověkém království. Hráči představují barony usilující o královský trůn. Každý baron má k dispozici 4 šlechtice, kteří vedou jeho armády do bitev. Akce jsou plánovány pomocí akčních karet. Boje jsou řešeny prostřednictvím karet osudu. Ve hře vítězí ten hráč, který získá nejvíce vlivu po posledním kole hry, nebo ovládne nadpoloviční počet královských měst.

Součástí hry je i vyjednávání mezi hráči a hlasování o důležitých zákonech platících v království.

Hra je v angličtině, ale karty jsou opatřeny českými přelepkami, proto je vhodná i pro hráče bez znalosti anglického jazyka.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia