Wiz-War

Wiz-War
obrázek k aktivitě Wiz-War
Organizátor:
Michal „devilfiend“ Suchánek
Čas konání:
neděle 9:00–11:00
neděle 11:00–13:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 60 Kč. 60 Kč / 48 Kč

Válka kouzelníků probíhá v prastarém podzemním labyrintu. Postavte se do role jednoho z nejmocnějších kouzelníků světa, který nechce být jen jedním z mnoha, ale tím jediným na světě! Staňte se magickými velmistry. Vyhrajte tím, že ukradnete poklady jiným kouzelníkům nebo si na ně vyšlápnete a necháte po nich jen magický prach. Kouzlete nezměrné množství kouzel z nejrůznějších magických škol, proveďte vašeho kouzelníka labyrintem plným nástrah, vyhněte se ohnivým střelám, proměňte se ve vlkodlaka nebo vyvolejte psychickou bouři! Poslední žijící kouzelník vyhrává! A nezapomeňte, začíná vždy ten, kdo má nejdelší vlasy a nejodvážnější fousy!

Wiz-War je desková hra pro 2-4 kouzelníky. Hráčům jsou k dispozici zaklínadla a čáry různé úrovně a síly celkem z osmi různých magických škol (bílá a černá magie, alchymie, vyvolávání objektů, škola elementů, škola mysli, mutace a thaumaturgie). Běžné triky známé z her, kde kouzelníci bojují proti sobě, jsou zde obohaceny o pohyb a manévry na desce, přitahování a odtlačování protivníků, pasti, kradení pokladů a zacházení s předměty.

Hra je v angličtině a obsahuje větší množství anglických textů (karty kouzel). V případě, že angličtinu příliš neovládáte, organizátor vám s překladem karet pomůže.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia