Epické deskovky

Obrovský herní plán, spousty figurek, žetonků a karet různých velikostí, druhů a barev. K tomu pravidla aspoň na 30 stránek. Tuhle hru že si prostě musíš zahrát?

Tak to jsi na GameConu správně!

Stačí se jen přihlásit na některé z epických deskovek. Nejedná se o turnaje, ale o představení a hraní jedné konkrétní hry, často na motivy slavné knižní ságy, seriálu nebo počítačové hry.

  • Neznáš pravidla? V pořádku, my ano a rádi ti je vysvětlíme.
  • Znáš svět a příběh? Výborně, přesně to předpokládáme, ale ani tohle není nutné pro hraní.
  • Chceš si tuhle hru prohlédnout? Stačí se objevit kdykoliv během hraní v dané lokaci a uvidíš hru v celé její kráse. Pokud hru vůbec neznáš a chceš si zahrát, tak se přihlas! Právě na tebe čeká náš organizátor, který se ti bude věnovat po celou dobu hraní.
  • Chceš znát každý detail pravidel, ještě než začneš hrát? Ne, je nám líto, ale to si raději přečti pravidla. Nabízíme odehrání epického příběhu, ne instruktáž o tom, jak se hra přesně hraje. Na začátku vysvětlíme základní mechaniky a principy, na kterých hra stojí s důrazem na to, aby bylo možné co nejdříve rozehrát hru.
  • Některé hry obsahují texty v angličtině. Ale neboj se, upozorníme tě na to v popisu příslušné hry tady na našich stránkách.


Epické deskovky se nachází na samostatné záložce menu, stačí na ni překliknout.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia