Orlov: Prolog

Orlov: Prolog
obrázek k aktivitě Orlov: Prolog
Organizátor:
Martin „Marťušák“ Vaňo
Organizátor:
David František Wagner
Čas konání:
čtvrtek 15:00–19:00
čtvrtek 20:00–0:00
pátek 9:00–13:00
pátek 14:00–18:00
pátek 19:00–23:00
sobota 9:00–13:00
sobota 14:00–18:00
sobota 19:00–23:00
neděle 9:00–13:00
Pevná cena: Zobrazená cena platí pro všechny stejně a nelze na ni uplatnit slevy. 150 Kč

V tomto larpu se stanete důstojníkem na můstku vesmírného křižníku Orlov deset let před událostmi hry Křižník Orlov. Prolog se odehrává na sklonku poslední velké války, ve které se Korporace postavily vůli Císaře a poznaly jeho hněv. A právě v této válce byl Orlov poprvé pokřtěn v boji. Dostanete kostýmy, budete v interiéru vesmírné lodi s kontrolními obrazovkami a křesly a budete přímo ovládat loď ve vesmírných bitvách.

Orlov: Prolog nepracuje příliš s vážnými tématy, které se později objeví v Křižníku Orlov: aby vám to nebylo líto, naložíme vám dvakrát tolik patosu, vesmírných soubojů a výbuchů.

V ceně hry je exkluzivní prostředí vesmírné lodi včetně veškeré techniky, kostýmů a rekvizit. Orlov: Prolog je hrou, o které si myslíme, že je zábavná: ale protože je Křižník Orlov ještě o nějaký ten stupeň přísnější, zlevnili jsme a chceme jasně říct, že Křižník Orlov na základě problémů se základním programem nemůžeme uvést na Gameconu přesně tak, jak bychom si přáli. Místo toho vám nabízíme akční výlet do stejného světa – a už dost, můstek vás očekává!

Hru společně vytváří Martin Vaňo a spolek Rolling. Martin Vaňo pracuje přes deset let jako designér počítačových her. Na svém kontě má vojenský simulátor Arma 2 nebo mobilní adventuru Mimpi. Larpy realizuje již 17 let. Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her, je nezisková organizace tvořená nadšenými lidmi s dlouholetými zkušenostmi z oblasti pedagogiky, zážit­kových projektů a občanského vzdělávání.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia