Vlna

Vlna
obrázek k aktivitě Vlna
Organizátor:
Martin „Doktor“ Čepelík
Čas konání:
sobota 9:00–14:00
sobota 14:00–19:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Dne 17.5.2025 přestal existovat svět tak, jak ho známe. Ve 4:26 washingtonského času dopadla na hlavní město Spojených Států Amerických raketa s jadernou hlavicí vystřelená z oblasti Libyjské pouště a srovnala město i jeho okolí se zemí. O 7 minut a 54 sekund později reaguje na útok americká armáda a rozpoutává nejkratší válku v dějinách lidstva. Během necelých 24 hodin zahyne převážná část populace naší planety. Ve Spojených Státech Amerických se moci ujímá vládnoucí uskupení známé jako Kruh a vyhlašuje výjimečný stav… To vše se odehrálo před 26 lety. Dnes, v roce 2051, je jedinou svrchovanou mocí planety Země Kruh a jeho armáda. Výjimečný stav platí od roku 2025 a většina lidí se smířila s tím, že nikdy platit nepřestane. Ale ještě stále tu jsou lidé, kteří se nevzdali touhy po svobodě…

Komorní larp Vlna se odehrává na pozadí postapokalyptické totalitní společnosti roku 2051. Hráči během larpu ztvární členy odbojového hnutí, známého jako Vlna, kteří se dostali do situace, kdy jejich rozhodnutí může ovlivnit budoucnost lidstva. Do situace, která vyzkouší jejich přesvědčení i ochotu obětovat nejen sami sebe.

Poznámka: Exkluzivně pouze na Gameconu se larp Vlna bude odehrávat v opravdovém protiatomovém krytu, kam budou hráči převezeni.

POZOR! Larp Vlna navazuje na RPG 2025, jehož běhy budou probíhat v pátek. Přihlášení na toto RPG bude spuštěno v příští vlně. Velmi doporučujeme účastníkům larpu se na jeden z běhů RPG 2025 přihlásit!

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia