LKD so+ne - Tajemství Stockholmu

LKD so+ne - Tajemství Stockholmu
obrázek k aktivitě LKD so+ne - Tajemství Stockholmu
Čas konání:
sobota 14:00–18:00 (Markéta „Shelagh“ Dušková)
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 200 Kč. 200 Kč / 160 Kč

DŮVĚRNÉ!

Mr. Robert Sawyer, generální ředitel Aire Industries, Leeds

Příští měsíc Královská akademie ve Stockholmu udělí výroční ceny za vědecký přínos. Za výzkum na poli optiky cenu získá mladý a nadějný vědec Sten Nordin. Dle našich poradců je jeho práce natolik významná, že případný patent založený na jeho objevech by mohl vést k významným ziskům. Doporučuji Švéda kontaktovat a učinit mu návrh. Vše musí proběhnout v režimu utajení, abychom neztratili výhodu první nabídky.

Andreas Boyle, t.č. Stockholm

Zatímco se Evropou žene šílenství sociálních bouří, ve skrytu se jako vždy hrají stínové hry diplomatů a špionů. Důležití politici musí být nakloněni, důležití businessmani podplaceni a důležití výzkumníci přetaženi. Tou správnou stranou, samozřejmě, jménem Královny.

Avšak sociální bouře nejsou vše, co se v Evropě děje. Impérium je možná ve větší nouzi, než většina tuší. Co dalšího se dá nalézt ve Stockholmu? A až to bude objeveno, tak co s tím?

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia