GameCon je největší festival nepočítačových her v České republice, který se každoročně koná třetí víkend v červenci. Rok 2015 se nese ve znamení 21. ročníku a opět se můžete těšit na desítky RPGček, deskovek, larpů, akčních her, wargaming, přednášky, klání v Příbězích Impéria, tradiční mistrovství v DrD a v neposlední řadě úžasné lidi a vůbec zážitky, které ve vás přetrvají minimálně do dalšího roku.

Pokud nechcete, aby vám cokoliv uniklo, zanechte nám níže svůj mail a rádi se připomeneme s (pouze) důležitými aktualitami. Doporučujeme také sledovat náš profil na Facebooku.


Nejnovější blog

Jaký byl GameCon 2014? (pohledem orgů)

Michal "Manik" Havelka, 24.8.2014

Je to přesně měsíc, co skončil GameCon. Odpočatí a odvýletování můžeme konečně na chvíli zavzpomínat a zhodnotit, jaký byl. A to hned ze dvou pohledů - z pohledu organizátorů a z pohledu účastníka, který na blogu vydáme po vyhodnocení dotazníků.

A jaký, že tedy byl z pohledu organizátorů? Z jedné strany nechceme smrdět sebechválou, ze strany druhé žádný GameCon (z org. pohledu) nešlapal tak dobře, jako tento. GameConem prošlo kolem 520 účastníků, program nabízel 2015 “člověkomíst”[1] a 46 hodin zábavy v 10 liniích. S infopultem a chystáním místa nám pomohli schopní dobrovolníci[2] (ačkoliv nás mrzí, že se jich stále nenašel dostatek), nechyběly žádné notebooky, kabely, program byl čitelný a přehledný. I přesto, že hlavní organizátor Pavel musel v pátek festival opustit, GC jeho odjezd přežil až do jeho konce.

Zobrazit celý článek
Zobrazit všechny články
Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia