Organizační tým

Rannik – Pavel Zahradil

Pavel Zahradil

Funkce na GC
Hlavní organizátor

Kontakt
pavel.zahradil@gamecon.cz

O sobě píše

Darien – Kristýna Obrdlíková

Darien

Funkce na GC
Akční hry a bonusy

Kontakt
darien@larpard.cz

O sobě píše

Deshi – Stanislav Štrmeň

Deshi

Funkce na GC
Wargaming

Kontakt
deshi@centrum.cz

O sobě píše

Drirr – Filip Appl

Filip Appl

Funkce na GC
Larpy

Kontakt
appl.filip@gmail.com

O sobě píše

Dukolm – Jakub Červený

Jakub Červený

Funkce na GC
Otevřená RPG

Kontakt
dukolm@gmail.com

O sobě píše

Gandalf – Petr Holub

Gandalf

Funkce na GC
Čestný organizátor

Godric – Martin Hanzl

Godric

Funkce na GC
Web, přihlašovací systém

Kontakt

Jezevec – Jakub Hrubý

Jezevec

Funkce na GC
Grafika a web

O sobě píše

John Jarik – Filip Novotný

John Jarik

Funkce na GC
Mistrovství v DrD

Kontakt
johnjarik@gamecon.cz

O sobě píše

Lukáš – Lukáš Dvořáček

Lukáš Dvořáček

Funkce na GC
Zázemí a organizace budovy

Kontakt
mackan@seznam.cz

O sobě píše

Manik – Michal Havelka

Manik

Funkce na GC
PR & Marketing

Kontakt
mhavelka@gamecon.cz

O sobě píše

Newman – Honza Novák

Honza Novák

Funkce na GC
Akční hry a bonusy

Kontakt
newman@larpard.cz

O sobě píše

Riwi – Jindřich Kára

Jindřich Kára

Funkce na GC
PR & Marketing

Kontakt
karajindrich@gmail.com

O sobě píše

Shako – Karel Nejedlík

Karel Nejedlík

Funkce na GC
Deskovky

Kontakt
karel.nejedlik@post.cz

O sobě píše

Sirien – Petr Mazák

Sirien

Funkce na GC
Legendy Klubu Dobrodruhů, Workshopy, Přednášky

Kontakt
sirien.neiris@gmail.com

O sobě píše

Trohat – Petr Sedláček

Petr Sedláček

Funkce na GC
Epické deskovky

Kontakt
petr.sed@centrum.cz

O sobě píše

Zutra – Jirka Bláha

Jiří Bláha

Kontakt
zutra@email.cz

Funkce na GC
Vedoucí Infopultu

O sobě píše

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia