Artefakt moci (Primetime Adventures)

Artefakt moci (Primetime Adventures)
obrázek k aktivitě Artefakt moci (Primetime Adventures)
Vypravěč:
Jakub „boubaque“ Maruš
Čas konání:
pátek 14:00–18:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Dle starých védských pověstí se hluboko v indické džungli nachází ztracený chrám, který skrývá tajemství mnohá tajemství. Árjové, kteří si kdysi podmanili rozlehlou zemi mezi dvěma moři a hradbou Himálaje, v něm prý ukryli mocný artefakt, díky němuž vyhrávali války a před nímž se skláněli králové. Jenže prastarý rukopis byl nedávno odcizen – poté, co o jeho studium projevil zájem prof. Kurtz, exponent Hitlerovy vlády na Berlínské univerzitě… a nebylo mu vyhověno. Nyní přišly zprávy o tom, že se prof. Kurtz objevil v Bombaji a míří do indického vnitrozemí. Vojenský dohled by ale mohl způsobit mezinárodní skandál. Bude však skupina archeologů, pochybných dobrodruhů či odvážných dam s krátkými účesy stačit na to, aby Kurtze zastavila?

Pravidla Primetime Adventures jsou velmi jednoduchá a jsou určena hráčům, kteří se nebojí do hry přidat své nápady a nespoléhají se jen na to, co jim předloží vypravěč. Hra se zaměřuje na příběhy a problémy hlavních postava, a proto nepůjde tolik o to, jak překonat překážky, ale jak se postavy zachovají, když půjde do tuhého.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia