Dobří nebo Zlí? (Fate 4e Core)

Dobří nebo Zlí? (Fate 4e Core)
obrázek k aktivitě Dobří nebo Zlí? (Fate 4e Core)
Vypravěč:
Jakub „Dukolm“ Červený
Čas konání:
neděle 9:00–13:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Londýnská galeriebyla vyloupena, ale nic cenného se neztratilo. Bezpečnostní složky nic netuší, očití svědci popisují osobu v kabátu, které nebyl vidět obličej. Strážný bezpečnostní služby trdí, že se pronásledovaný pachatelproměnil v mlhu a zmizel.

V Paříži byl přepaden vůz bezpečnostní služby s nejnovějším, údajně nedobytným, modelem trezoru. Jediný muž vyřídil 6 ostřílených agentu. Popisován je jako hora svalů s nezměrnou silou, kterou výstřely nijak nezpomalily. Mezitím jeho společník trezor otevřel a něco si odtamtud odnesl.

Už odmalička jste o nich slýchali, později jste o nich četli knížky a v dospělosti je považovali za legendy a smyšlené příběhy. Ale co když tu jsou pořád s námi? Skrývají se a žijí v ústraní před zraky homo sapiens a ochraňují tajemství, na která podle nich lidstvo ještě není připraveno.

V této hře budete hrát postavy, které mají něco společného s hrabětem Drákulou a rodinou Griffinů. A mnohými dalšími. Hra bude akční s detektivními prvky a osobními dilematy.

Systém je Fate 4e Core jeho znalost před hrou není nutná, postavybudou předpřipravené.

Překlad pravidel http://www.d20.cz/clanky/pravidla/preklad-fate-4e-core-system.html, originální znění http://www.evilhat.com/home/fate-core-downloads/ .

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia