Hostivický umrlec (Renaissance Deluxe)

Hostivický umrlec (Renaissance Deluxe)
obrázek k aktivitě Hostivický umrlec (Renaissance Deluxe)
Vypravěč:
Štěpán „TuciJones“ Tuček
Čas konání:
pátek 14:00–18:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

V srdci Habsburské monarchie, půl dne cesty na západ od Prahy, projíždí vesnicemi skupina poutníků mířících do pražského čtyřměstí. Píše se rok 1604 a v Evropě je v předvečer války dosud nepoznaného rozměru cítit nervozita. Naše poutníky však nesvedla dohromady žádná hra protestantských a katolických šlechticů, ani zájmy císaře Rudolfa II. či jeho bratra, ale palčivá hádanka – kdo je mrtvá mladá žena nalezená za úplňku v Kalném rybníku a kdo je vrahem? Podaří se vypátrat skutečného vraha, nebo skončí na šibenici někdo z hrdinů?

Setting se odehrává na počátku 17. století v okolí vesnice Hostivice, kousek od Bílé Hory, která tak neslavně vstoupí o pár let později do dějin české země. Hraje se podle systému založeného na d100, v pravidlech Renaissance Deluxe, ty budou v originále připraveny k nahlédnutí, ale jejich znalost není nutností. Ke hře budou předpřipraveny postavy, které si hráči rozeberou.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia