Jestli se ráno vrátí (GURPS 4e)

Jestli se ráno vrátí (GURPS 4e)
obrázek k aktivitě Jestli se ráno vrátí (GURPS 4e)
Vypravěč:
Kristýna „Darien“ Obrdlíková
Čas konání:
sobota 14:00–18:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Svět není přátelské místo pro život. Příkladnou ukázkou je Poušť, odkud co chvíli vyleze nějaká potvora koledující si o kulku mezi oči. Když nějaké oči zrovna má. Chráníme tenhle kus půdy kvůli lidem, co tu žijí. Kvůli jediné fungující ropné plošině v celém známém okolí. Aspoň něco nám tak dává smysl.

GURPS je dnes již klasikou na poli RPG her. Má dovedností systém a bodovou tvorbu postavy, kdy za výhody a přednosti se musí platit, kdežto za nevýhody a slabiny dostáváte body navíc. Základní pravidla jsou nezávislá na světě a žánru, proto je možné hrát jak za draky a elfy, tak za roboty či mimozemšťany. My si za pískoviště zvolíme jeden postapo svět, kde se vtělíme do skupinky ochránců kraje. Budeme si tak moci sáhnout na moderní technologie, zkusíme vyřešit jednu záhadu, možná i zabijeme pár monster a uděláme dobrý skutek pro rozpadlou lidskou civilizaci. Nejtěžší je tvorba deníků, proto budeme hrát s již předpřipravenými šablonami. Vyzkoušíme si základní mechaniky a podle chuti i realistický soubojový systém.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia