Krušinův důl - Sny o moci (DrD II)

Krušinův důl - Sny o moci (DrD II)
obrázek k aktivitě Krušinův důl  - Sny o moci (DrD II)
Vypravěč:
Šimon „Bart“ Stiburek
Čas konání:
pátek 19:00–0:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Jeden příběh, čtyři vypravěči. Jeden systém, čtyři styly. Vyzkoušejte si, jak různorodé může být hraní v Dračím doupěti II. Základní zápletka zůstává stejná, jen hrdinové a styl příběhu se mění. Můžete si vybrat cokoliv – od plížení se štolami plnými nebezpečí až po vysokou hru šlechticů a barbarských náčelníků.

Získat uznání samotného krále a být pasován na rytíře – to je v životě dobrodruha záviděníhodný úspěch. Ale jak kromě slávy získat i vliv, peníze a moc? A jak přivést zanedbané panství k rozkvětu, zvlášť teď, když byl zavalen nedaleký zlatý důl a krajem se šíří strach z netvorů unášejících vesničany? Situace je nepřehledná a v sázce hodně. Přidají se postavy na stranu církve, bohatých kupců, pohanských druidů, horských pašeráků, či snad někoho úplně jiného? Dokážou ze situace vytěžit něco pro sebe, nebo akorát uvrhnou celé hrabství do chaosu?

Zkuste si zahrát DrD2 za mocné postavy, které rozhodují o budoucnosti celého kraje. Společnými silami vytvoříme příběh, který může skončit válkou, hladomorem, ale taky nezměrným bohatstvím nebo nastolením řádu. Důraz budeme klást na drama a společnou tvorbu obsahu, takže jak se celá zápletka vyvine, záleží jen na vaší chuti, nápadech, motivaci vašich postav a překážkách, které si do cesty postavíme.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia