Krušinův důl - Zavaleni (DrD II)

Krušinův důl - Zavaleni (DrD II)
obrázek k aktivitě Krušinův důl  - Zavaleni (DrD II)
Vypravěč:
Filip „MarkyParky“ Dvořák
Čas konání:
pátek 14:00–18:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Jeden příběh, čtyři vypravěči. Jeden systém, čtyři styly. Vyzkoušejte si, jak různorodé může být hraní v Dračím doupěti II. Základní zápletka zůstává stejná, jen hrdinové a styl příběhu se mění. Můžete si vybrat cokoliv – od plížení se štolami plnými nebezpečí až po vysokou hru šlechticů a barbarských náčelníků.

Vyšetřování záhady mizejících horníků se změní v boj o holé přežití, když družina zaslechne vzdálené dunění a následně zjistí, že byla v podzemí zavalena. Existuje i jiná cesta ven? A pokud ano, stojí v cestě ono zlo, které přepadá v tunelech pod horou nebohé horníky?

Zkuste si zahrát DrD2 ve varianci na „starou školu“. Čeká vás klasické dobrodružství v podzemních tunelech s důrazem na taktické souboje, překonávání překážek a pastí, kde hlavním motivem vašich akcí není jen si zahrát, ale i zvítězit nad připravenou hrou.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia