Krušinův důl - Ve víru magie (DrD II)

Krušinův důl - Ve víru magie (DrD II)
obrázek k aktivitě Krušinův důl - Ve víru magie (DrD II)
Vypravěč:
Karel „Charles“ Černín
Čas konání:
pátek 9:00–13:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Jeden příběh, čtyři vypravěči. Jeden systém, čtyři styly. Vyzkoušejte si, jak různorodé může být hraní v Dračím doupěti II. Základní zápletka zůstává stejná, jen hrdinové a styl příběhu se mění. Můžete si vybrat cokoliv – od plížení se štolami plnými nebezpečí až po vysokou hru šlechticů a barbarských náčelníků.

Kouzelníci v Krušinově kraji jsou jedni z mála v zemi, kteří nepodléhají vlivu Církve. Král chce jejich stará práva zachovat a chystá se o tom vydat dekret. Ale Církev udělá cokoliv, aby vladařovo rozhodnutí zvrátila. Podaří se čarodějům z bratrstva Kahanu odhalit skutečnou příčinu závalu, k němuž došlo v Krušinově dolu? Očistí se od zákeřných obvinění místního opata dříve, než jejich představení zasednou k jednacímu stolu s královským vyslancem?

Vyzkoušejte si volnost, kterou vám dávají pravidla DrDII pro magii, a k tomu navíc „filmový“ přístup ke hře s rychlými střihy a efektními scénami. Čeká vás družina složená čistě z kouzelnických povolání a jen na vaší fantazii bude záležet, s jak nápaditými kouzly přijdete a jak velkolepé scény během dobrodružství vytvoříte.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia