Poslední úder (Fate 4e Core)

Poslední úder (Fate 4e Core)
obrázek k aktivitě Poslední úder (Fate 4e Core)
Vypravěč:
Jakub „Dukolm“ Červený
Čas konání:
sobota 9:00–13:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Londýn hlásí obrovské ztráty na životech. Obraná platforma v Antarktidě byla zničena. Loděnice v Rusku byly vybombardovány. Na mnoha místech pořádkové služby ztrácí kontrolu a propuká anarchie. Velitelství Země popřelo zničení stanice na Marzu.

Lidstvo už válčí s emzáky několik desetiletí, ale v poslední době utrpělo obrovské ztráty. Byl vydán rozkaz k uskutečnění přísně tajné mise, která má nepříteli ukázat naši sílu jednou provždy.

Tato hra se bude odehrávat na vesmírné lodi, která má za úkol zvrátit průběh celé války. Posádka lodi cestuje na místo určení, kde se má dozvědět pravou podstatu mise. Jak se s cílem mise vyrovnají, jednotlivý členové posádky? Mají všichni stejný cíl? Někdo má svůj vlastní? Nebo snad tajné rozkazy?

Systém je Fate core 4e jeho znalost před hrou není nutná, postavybudou předpřipravené.

Překlad pravidel http://www.d20.cz/clanky/pravidla/preklad-fate-4e-core-system.html, originální znění http://www.evilhat.com/home/fate-core-downloads/ .

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia