Tajemná zahrada (13th Age)

Tajemná zahrada (13th Age)
obrázek k aktivitě Tajemná zahrada (13th Age)
Vypravěč:
Jiří „Almi“ Kučera
Čas konání:
čtvrtek 18:00–0:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Mlýn bez mlynáře. Obklopen zahradou plnou chutných plodů a přesto do ní nikdo nechodí. Je to pověra, kletba mrtvého či nenávist živých? A jak to vše souvisí se zmizením milovaného dítěte bohatého sedláka? Zkuste to zjistit v příběhu, který si budete moci dotvořit sami. Plném soubojů, pastí a zákeřné pointy, která Vás nenechá chladnými!

Ochutnávka z designérské dílny tvůrců DnD, jejichž nejnovější RPG – 13th Age – zazářilo loni na nebi herního designu. Chcete vidět spojení vyprávění a rychlých i zajímavých soubojů? Dozvědět se, co jsou Ikony? Jak se dají použít k oživení jakékoli kampaně? A zjistit, že stařičká d20 zdaleka neřekla poslední slovo? Pak si tuhle hru nenechte ujít!

Postavy budou předpřipraveny na 2. úrovni, ale i pár prázdných deníků se najde. Potřebujete jen tužku a hodí se i kostky :-)

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia