Infinity - Bitva s instruktorem

Infinity - Bitva s instruktorem
obrázek k aktivitě Infinity - Bitva s instruktorem
Organizátor:
Jan „barrin“ Vancl
Čas konání:
pátek 19:00–21:00
sobota 14:00–16:00
sobota 16:00–18:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 60 Kč. 60 Kč / 48 Kč

Okolo roku 2285 lidé objevili způsob cestování vesmírem pomocí červích děr. To lidstvu umožnilo cestovat na vzdálené světy a následně je i kolonizovat. Postupem času se rozšířili do celkem jedenácti nový hvězdných systémů. Rivalita mezi jednotlivými kulturami, které obsadily tyto nové oblasti, známé jako „Lidská sféra“ však nezná mezí.

Jakoby nebylo dost starostí s obranou proti mimozemským civilizacím, které ji ohrožují, lidé používají malých vojenských útvarů pro taktické operace v neustávajícím konfliktu organizací toužících po moci.

Staňte se velitelem malé taktické skupiny pěti specialistů a splňte úkoly pro svou organizaci dříve, než vaši konkurenti. Rychlost, preciznost a nenápadnost jsou ceněné vlastnosti, avšak ve chvílích, kdy jde o vše, účel světí prostředky.

Hra probíhá za účasti libovolného počtu hráčů. Každý hráč ovládá jeden unikátní pětičlenný tým specialistů na mapě doslova „napěchované terénem“. „Jste stále na tahu.“ Každý reaguje na soupeřovy akce. Těšte se na plynulý zážitek, vhodný i pro naprosté začátečníky.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia