turnaj: Bang!

turnaj: Bang!
obrázek k aktivitě turnaj: Bang!
Organizátor:
Petr „Trohat“ Sedláček
Organizátor:
Albi
Organizátor:
Gamecon
Čas konání:
čtvrtek 19:00–23:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Pravý divoký západ! Šerif pronásleduje bandity. Banditi zkouší sejmout šerifa a jeho pomocníci ho musí bránit a třeba pro něj i zemřít. Pozor ale na podrazáky odpadlíky, kteří to hrají na obě strany a jejich cíl je jasný – sejmi je všechny! Všechno to má ale jeden drobný háček – šerif je jasný, ale kdo je kdo z ostatních?

Když se loni sjeli všichni z širokého okolí na zdejší GunCon, byla z toho pěkná střílečka. Místní už se začínají bát, protože další GunCon festival se blíží a je jim jasné, že letos to bude snad ještě horší masakr!

Takže, nabijte kolty a nebojte se střílet. Bang párty zase hned první večer, jak se stalo dobrým zvykem na GameConu. Kdo chyběl o hodně přišel, letos to může napravit. Svižná cool hra, která tě hodí do té správné nálady a navíc se můžeš stát tím nejlepším šerifem a nebo nejslavnějším banditou celého GameConu.

Pokud jsi začátečník a nebo Bang ještě neznáš, neboj se, není to těžké. V deskoherně se můžeš Bang vyzkoušet. Stačí ti jedna, dvě hry a můžete se přidat. Máte-li rádi zábavné hry, tohle byste neměli minout.

Pravidla turnaje budou upřesněna na místě.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia