Arkham Horror

Arkham Horror
obrázek k aktivitě Arkham Horror
Organizátor:
Jan „bartojan“ Bartoš
Čas konání:
sobota 9:00–13:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Malé poklidné městečko Arkham, 30. léta 20. století. V malém krámku na rohu je možné koupit tu nejlepší whiskey. Vlak přijíždí na nádraží na minutu přesně, šerif právě odjíždí na dovolenou. Všechno vypadá naprosto obyčejně, ale… Prastarý se probouzí. V ulicích města přestává být bezpečno. Obchodník zavírá krám. Otevírají se brány do cizích světů. Z civilního obyvatelstva se najde jen pár takových, kteří mají odvahu se postavit hrozbě tváří v tvář.

Plně kooperativní hra pro 2-6 hráčů, inspirována slavnými hororovými povídkami H. P. Lovecrafta. Hráči hrají jednoho z obyčejných lidí ve městě, kteří se rozhodli nakoupit vybavení, zahájit pátrání a prozkoumat cizí světy. Někteří z nich se navždy ztratí v čase a prostoru. Jiní se sice vrátí, ale nejsou schopni vydat jediného slova a končí v arkhamském blázinci. Jen pár najde cestu, jak zavřít bránu a pomoci tak k záchraně městečka. Ale stihnou to dříve, než se prastarý probudí? Bude zachránce Arkhamu mafián, novinář, obchodník, jeptiška, archeolog nebo starý pan profesor?

Hra je kompletně v češtině.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia