Mansions of Madness

Mansions of Madness
obrázek k aktivitě Mansions of Madness
Organizátor:
Honza „Althalus“ Smetana
Čas konání:
sobota 14:00–18:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 80 Kč. 80 Kč / 64 Kč

Před Vámi, v odlehlé části massachusettského venkova, stojí rozlehlé sídlo. Přesně sem Vás zavedly stopy. Zde konečně najdete odpovědi, které jste tak dlouho hledali. Jak se studeným prudkým deštěm přibližujete k domu, slabé světlo v nádherně zdobených oknech odhalí, že Váš pohyb sleduje tucet zlověstných očí. Samotné stěny jako by byly zamořeny zlem a ten obrovský dům vypadá nehostinně, až nepřátelsky. I přes rostoucí strach, který sžírá Vaši duši, otevřete dveře. Musíte. Tohle šílenství musí skončit a jako že je Bůh nad Vámi, skončí to dnes večer… i kdyby Vás to mělo zabít.

Mansions of Madness je semikooperativní desková hra pro 2-5 hráčů s hororovou atmosférou, která tematicky čerpá ze hry Arkham Horror. Jeden hráč hraje Pána domu (v tomto bloku vypravěč) a všichni ostatní hrají vyšetřovatele. Cílem Pána domu je naplnit temné poslání určené zvoleným scénářem, zatímco vyšetřovatelé se snaží odhalit a překazit plány, které Pán domu spřádá. K tomu potřebují najít v domě postupně všechny stopy – ty jim sdělí, co se na místě stalo. Pán domu se bude snažit jejich úsilí zhatit zákeřnými kartami mýtů a do cesty jim bude stavět strašlivá monstra. Situaci jim naopak ulehčí užitečné předměty a mocná kouzla, která se během svého pátrání naučí.

Hra je kompletně v angličtině a karty obsahují větší množství textu. Jelikož vyšetřovatelé mají své karty vyloženy veřejně, není znalost angličtiny nezbytně nutná, pro lepší zážitek ze hry se však doporučuje.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia