Krušinův důl - Příliš těžké zlato (DrD II)

Krušinův důl - Příliš těžké zlato (DrD II)
obrázek k aktivitě Krušinův důl  - Příliš těžké zlato (DrD II)
Vypravěč:
Vojtěch „Fafrin“ Pikal
Čas konání:
pátek 19:00–0:00
Cena: Cena je uvedena ve formátu pracující / student při včasné platbě. Je možné získat i výrazné další slevy podle přehledu cen a slev. Při platbě po 30.6. bez slev je cena 100 Kč. 100 Kč / 80 Kč

Jeden příběh, čtyři vypravěči. Jeden systém, čtyři styly. Vyzkoušejte si, jak různorodé může být hraní v Dračím doupěti II. Základní zápletka zůstává stejná, jen hrdinové a styl příběhu se mění. Můžete si vybrat cokoliv – od plížení se štolami plnými nebezpečí až po vysokou hru šlechticů a barbarských náčelníků.

Jednoduchá práce. Převézt jednu zásilku z hor, žádné otázky, žádné odpovědi; prostě sbal prachy a vypadni. Jenže něco se pokazilo a kontakt na domluvenou schůzku nedorazí. Zůstal zavalen v dole? Může ho někdo v okolí nahradit? A kam až vedou nitky celého obchodu? Nekouká větší odměna či zadostiučinění někde jinde?

Zkuste si zahrát DrD2 ve variaci na „příběhový sandbox“. Čeká vás dobrodružství v otevřeném kraji, kde sami můžete rozhodnout o tom, kudy a jak se bude celý příběh odvíjet, hru s důrazem na spravedlivou simulaci fungujícího herního světa, kde hlavním motivem je vžití se do motivací vašich postav a zjistit jak to všechno je a jak to dopadne.

Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Workshopy
Deskovky a turnaje & Wargaming
Naši sponzoři
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Naši partneři
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia